Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Září 2010

Jamie Lee Curtisová: Existuje konspirace plastických chirurgů

28. září 2010 v 19:01 | Domishekkk123
Jamie Lee Curtisová: Existuje konspirace plastických chirurgů
Jedna ze stálic Hollywoodu, Jamie Lee Curtisová, je přesvědčená, že filmový průmysl vyvíjí na herečky příliš velký tlak, aby šly pod skalpel a vypadaly stále mladé.
27. září 2010
Hvězda hororových filmů Halloween věří, že v Hollywoodu existuje skoro "konspirace", která nutí starší herečky, aby si dávaly provést různé omlazovací operace.

"Všichni tvrdí, že pokud chcete dostat roli, musíte si barvit vlasy a chodit alespoň na kolagenové injekce. Je to úplná konspirace plastických chirurgů, totální katastrofa. Ze všech stran se nás snaží přesvědčit, že pokud chceme dále pracovat, musíme jít pod nůž. Ale přitom někteří lidé začínají vypadat jako příšery. Je neuvěřitelné, co si někteří herci a herečky dávají se svými obličeji dělat," říká diva.

Raději skončit
Dcera herce Tonyho Curtise podle serveru FemaleFirst tvrdí, že na kosmetickou operaci nikdy nepůjde a za pár let s herectvím skončí, protože věk si stejně vybere svou daň.

"Odstrašujícím příkladem jsou pro mě lidé, kteří se objeví na plátně a vy slyšíte skoro hlasité zděšení, jak si obecenstvo říká: `Pane Bože, ti vypadají hrozně`. Nebo jsou tu kolegové a kolegyně, kteří se dali od chirurgů v podstatě znetvořit. Je jen jedna Meryl Streepová a jedna Sigourney Weaverová, ale mohla bych vám vyjmenovat třicet dalších hereček v jejich věkové skupině, které si už dnes nezahrají," dodává stále skvěle vypadající padesátnice.
zdroj:http://magazin.libimseti.cz/lifestyle/6492-jamie-lee-curtisova-existuje-konspirace-plastickych-chirurgu

VIDEO Zostarnuté hviezdy na premiére: Tento vtip im nevyšiel!

27. září 2010 v 11:10 | Domishekkk123
LOS ANGELES - Sú na spoločnej nôte! Na premiére svojho filmu chce každá herečka oslniť svojou jedinečnosťou. Tento zámer však Jamie Lee Curtis a Sigourney Weaver (60) nevyšiel. Obe sa totiž dostavili v rovnakej tyrkysovej róbe! Ktorej to svedčí viac?
Sebavedomia majú na rozdávanie! Herečky Jamie Lee Curtis a Sigourney Weaver musia naozaj sršať sebavedomím. Nemajú totiž problém objaviť sa na slávnostnej premiére ich spoločného filmu You Again v rovnakom outfite -  a úplne zámerne!
Jamie Lee Curtis a Sigourney Weaver
Lesklé šaty na jedno rameno by však viac pristali o generáciu mladším herečkám! Nech do seba totiž zostarnuté hviezdy investujú peňazí koľko chcú, čas nezastavia. Prešedivelá Jamie Lee Curtis je síce od Sigourney o deväť rokov mladšia, rozdiel v ich postavách či počte vrások by ste asi hľadali márne. Obe herečky už zjavne majú svoj zenit za sebou a ani sexi šaty ich neomladili. Naopak, nepekne zdôraznili ich vek.

A čo vlastne viedlo dámy k rovnakým outfitom? Snažili sa vtipne upozorniť na dej filmu, v ktorom je podobná scéna. Zobrazuje obe herečky v rovnakých šatách ako mali na premiére s jediným rozdielom - vo filme sú ružové. "Bolo naozaj príjemné pracovať s ňou. Je to vynikajúca žena. Bolo naozaj zábavné ju nenávidieť, pretože ju v skutočnosti milujem," prezradila Sigourney.

DVD tip: Nějak se to komplikuje

27. září 2010 v 10:57 | Domishekkk123
msab

Jakkoli to Meryl Streep a Alec Baldwin mají složité, je film jednoduchým receptem na filmové osvěžení babího léta.
Když hlavní role svěříte hereckým legendám, není už třeba nějak to komplikovat - jejich hvězdná záře a božský magnetismus opatří filmu šmrnc, který neohrozí ani slabší nápad či předvídatelný děj.
Na tuhle kartu vsadila režisérka Nancy Meyers, nekorunovaná královna romantických komedií, která si naše divácké sympatie získala už snímky Po čem ženy touží, Lepší pozdě nežli později a Prázdniny. Tentokrát vytvořila decentní snímek, jenž vás přesvědčí, že milostné peripetie, dobrodružné avantýry a vztahové několikaúhelníky vpadnou do života bez pozvání, ať je člověku patnáct, nebo padesát.
Prosperující pekařka Jane Adler (stále svěží a výborná Meryl Streep) o tom ví své. Po deseti letech od rozvodu s nevěrným manželem vede spokojený život, občas zkropený slzami, které v oddané pečovatelce vyvolávají odlety dospívajících dětí z rodného hnízda. Jane však osamělosti nepropadá - po večerech pořádá dýchánky pro své dlouholeté přítelkyně, a co víc - na dvorku se jí kromě nového přístěnku rýsuje také flirt s architektem Adamem (někdejší Hlava rodiny Steve Martin). Její vyrovnaný vesmír však naruby převrátí náhlé city exmanžela Jakea (Alec Baldwin). Přestože je znovu ženatý, snaží se svou bývalou ženu přesvědčit, že stará láska nerezaví…
Nějak se to komplikuje sice neoplývá bůhvíjakým námětem, herci si však své role užívají tak, že není možné nenechat se jimi nakazit. Překvapí vás několik vtipně lechtivých momentů a také peprných průpovídek, jež byste z úst Meryl nečekali. Slovy psychoterapeuta, za nímž hrdinka dochází řešit své osobní peripetie: Jděte do toho. Nemůže vám to ublížit.
Na DVD vydal Bontonfilm


Adamovská o Streepové: Každý její nádech a „mlask“ se mění

21. září 2010 v 20:00 | Domishekkk123

Meryl Streep

S dabingem začala už devíti letech, v sobotu za něj získala cenu Františka Filipovského. Osobně ji převzít nemohla, měla krátce před vystoupením v divadle. "Když mi volal moderátor Jan Rosák přímo z tamního pódia, seděla jsem právě v maskérně," líčí herečka Zlata Adamovská, která ocenění získala za dabing Meryl Streepové ve filmu Pochyby.
Zlata Adamovská získala „dabingovou“ cenu za roli sestry Belauvier ve filmu Pochyby, kde hlas propůjčila herečce Meryl Streepové.

Omluva x(

20. září 2010 v 14:01 | Domishekkk123
Poslední dny nemám vůbec čas chodit na blod...škola je těžká..a nestíhám se učit..vracím se až večer.. a nestíhám nic..a ani se učit..teď by se to mělo trošku ve škole uklidnit...už by se tam moc nemělo zkoušet a podobně... x) naštěstí.. xD teď o každé volné minutě se budu pokoušet něco sem přidávat a přednastavovat.. x)) Takže se omlouvám, že sem nic nepřibylo..ale napravím to x))
vaše Domushka.. x)

Sigourney Weaverová: jméno jí dal Velký Gatsby, poté Vetřelec

11. září 2010 v 13:31 | Domishekkk123
Sigourney Weaverová Sigourney Weaverová
New York - Americkou herečku Sigourney Weaverovou nejvíce proslavila role astronautky Ellen Ripleyové ve slavné sérii Vetřelec, která otevřela novou kapitolu v dějinách vědeckofantastického filmu. Herečka vysoká přes 180 centimetrů debutovala před kamerou až ve svých 28 letech. Od té doby získala dvě nominace na Oscara, pět na Zlatý glóbus, z nichž dvě proměnila, a pověst hvězdy, které se dalece vyhýbají skandály. Sigourney Weaverová se narodila 8. října 1949.
Vysoká dívka našla zalíbení v literatuře
Herečka se narodila v New Yorku jako Susan Alexandra Weaverová. Jejím otcem byl bývalý prezident televizní společnosti NBC Sylvester "Pat" Weaver a matkou britská herečka Elizabeth Inglisová. V roce 1962 se rodina přestěhovala do San Franciska, poté do Connecticutu. Své jméno si ve čtrnácti letech změnila na Sigourney po jedné z vedlejších hrdinek slavného románu Francise Scotta Fitzgeralda Velký Gatsby - Sigourney Howardové. V kontaktu s vrstevníky zažívala často výsměch kvůli své výšce - ve 14 letech už měřila přes 170 centimetrů. "V mládí jsem měla těžké depky z toho, jak vypadám. Vytáhlé monstrum s pletí jako cár bílého papíru, velké oči a mrňavý nos," vzpomíná.
Po studiích na dívčích školách ukončila bakalářské studium anglické literatury na slavné Stanfordově univerzitě (v té době žila v domě umístěném ve stromě) a v roce 1974 úspěšně ukončila studium dramatického oboru na Yaleově univerzitě. Několik měsíců také strávila v jednom z izraelských kibuců.
Ripleyovou místo Fondové a Dunawayové 
Vetřelec Vetřelec Hrát začala nejprve v divadle a ve filmu debutovala, když se v roce mihla v komedii Woodyho Allena Annie Hallová (1977). Opravdový úspěch přišel záhy. V roce 1979 byl uveden do kin film Vetřelec režiséra Ridleyho Scotta a role astronautky Ellen Ripleyové zajistila Weaverové nesmrtelnost v dějinách filmu. Vetřelec byl teprve jejím třetím filmem a znamenal i předěl v sci-fi žánru. Scott ve svém filmu dokázal jako málokdo před ním bez přímé viditelnosti "zla" navodit působivě atmosféru strachu a zla a film získal Oscara za zvláštní efekty. Roli Ripleyové odmítly například Jane Fondová nebo Faye Dunawayová. Ripleyová v podání Weaverové bojovala proti vetřelcům ještě ve třech pokračováních, se svou nominací na Oscara za nejlepší výkon v hlavní roli vyšla naprázdno.
Jako španělská královna, u níž nalezne podporu Kryštof Kolumbus, se objevila v historickém filmu Ridleyho Scotta 1492: Dobytí ráje a ženu, toužící po pomstě za své utrpení, přesvědčivě zahrála v dramatu Romana Polanského Smrt a dívka. Komediální vlohy ukázala ve dvoudílných Krotitelích duchů. 
Gorily v mlze Gorily v mlze Zlatý glóbus a nominaci na Oscara vynesla Weaverové také v roce 1988 role antropoložky Diany Fosseyové v dramatu Gorily v mlze. Role Fosseyové, která byla v roce 1985 za dosud nevyjasněných okolností zabita ve svém horském příbytku ve Rwandě, Weaverovou nadchla tak, že se začala zasazovat za záchranu ohrožených goril, a nyní je čestnou předsedkyní nadačního fondu pro záchranu goril nesoucího jméno Fosseyové.
Weaverová je hvězda první velikosti, skandály se jí ale vyhýbají. Ve 35 letech se provdala za divadelního režiséra Jamese "Jima" Simpsona, v roce 1990 se jim narodila dcera Charlotte. Svůj věk si pochvaluje: "Každá mladá herečka dnes musí čelit obrovskému tlaku. Mediální pozornost se soustředí i na její soukromý život. Od určitého věku ale má člověk pokoj. Když je kolem vás rozruch, mohou z toho vzejít zajímavé nabídky, ale taky se z toho můžete zbláznit."

Meryl a Sigourney v TV

4. září 2010 v 18:01 | Domishekkk123

Meryl v TV

6.9. Hodiny 14:10 Filmbox
6.9. Ten večer 21:00 Filmbox HD
7.9. Tanec na konci léta 21:00 Hallmark
10.9. Manhattan 09:00 Barrandov
11.9. Divoká řeka 13:15 JOJ
12.9. Zítra nehrajeme! 17:25 Film+
19.9. Smrt jí sluší 20:15 Prima Cool 

Sigourney v TV

6.9. Sněhový dort 13:15 Filmbox extra
12.9. Pochybná sláva 21:55 Nova Cinema
13.9. Transakce století 23:20 Doma (bude ve Sk znění)
14.9. Vetřelec 23:30 HBO2
17.9. Vetřelci  02:10 HBO2
22.9. Znovu u goril se Sigourney Weaver 20:05 Animal Planet

Fotky x) Meryl Streep and Sigourney Weaver

1. září 2010 v 14:17 | Domishekkk123
ms
Tohleto, je Ashley Greene, kterou jste mohli vidět jako Alici ze Stmívání x)
mspb
A tohle je opravdu velmi zajímavá fotka.. xD

A dále sou 2 fotky se Sigourney x)
sw
sw