Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Srpen 2010

Fotky

31. srpna 2010 v 12:54 | Domishekkk123
f
Tady je most, který jistě všichni znáte, tato fotka je stará zhruba měsíc x))
m
m
m
m
m
m
m
m
m
m

Meryl byla v časáku x))

28. srpna 2010 v 0:15 | Domishekkk123
ms

Baldwin v novém filmu zadek neukázal, najal si raději dvojníka

20. srpna 2010 v 8:00 | Domishekkk123
LOS ANGELES Herec Alec Baldwin se v novém filmu Nějak se to komplikuje objevuje po boku Meryl Streepové. A scénář jim předepsal také společnou erotickou scénu. Jenže zatímco šedesátiletá hvězda filmu Mamma Mia! se nezdráhala svléknout, Alec nakonec změkl a zadek neukázal. Nechal si najmout dvojníka s dokonalými půlkami.
Režisérka snímku Nancy Meyersová teď prozradila, že je Alec pěkně ješitný chlap. Sice tvrdí, že má zadek hezký, ale kameře ho ukázat stejně nechtěl.

"Řekl mi: ´Mám krásný zadek. Ale tohle prostě točit nebudu.´ Tak jsme najali dvojníka," přiznala Meyersová, jejíž novinka vstoupí do českých kin 21. ledna.

To Meryl přistupovala k erotickým scénám úplně jinak. "Sexuální scény, milostné scény. Ano, v tomto věku je neobvyklé točit milostné scény, milovat se před kamerou. Jo, je to neobvyklé. Ale to jen dokazuje, jak jsme zaostalí. Protože, víte, pořád žijeme. Jsme to vy a já, je to autentické," uvedla Streepová.

x)) otázka x))

19. srpna 2010 v 12:11 | Domishekkk123
ahojte...jen se chci zeptat na rodiče od Meryl...chtěla bych zjistit nějaké info.. x))) kdyžtak napište nebo pošlete odkaz..pokud se vám bude chtíít ...děkuji x))

Bruce Willise unesou, možná za to může Sigourney Weaverová

14. srpna 2010 v 8:00 | Domishekkk123
The Cold Light of Day má být největším hollywoodským thrillerem příštího roku. Hlavní dvojice hvězd je podle zatím neoficiálních zpráv serveru Hollywood silná: Bruce Willis a Sigourney Weaverová.
Dalším významnou postavu thrilleru zřejmě ztvární mladý herec Henry Cavill, který se objevil v Tudorovcích nebo v nové newyorské "allenovce" Užívej si, co to jde.
Na režisérskou židličku zasedne podle serveru francouzský Alžířan Mabrouk El Mechri, což je poměrně zvláštní volba vzhledem k tomu, že nemá až tolik zkušeností s velkými filmy a obsazení The Cold Light of Day vypadá na kategorii A. El Mechri se prosadil nedávno s hitem JCVD, což je první film s Jeanem Claudem van Dammem, který kritika úplně nerozcupovala, a dokonce byl pozván na některé seriózní festivaly.
Velmi otřele ovšem působí zápletka připravovaného snímku. Mladý bohatý úspěšný Američan (Henry Cavill) cestuje do Evropy a tam je unesena jeho rodina. Aby své milované zachránil, musí rozmotat spiknutí kolem svého otce (Bruce Willis). Jejich herecká kolegyně si zahraje dámu zamotanou do spiknutí.
Celé to připomíná starý film s Harrisonem Fordem 48 hodin v Paříži. V něm Ford jako úspěšný americký lékař přijede do francouzského hotelu a zjistí, že jeho manželka Sondra zmizela. Vydává se ji hledat, ale nikomu nerozumí, nikdo mu nepomůže a policii je vše jedno.
Natáčení thrilleru má začít ve Španělsku v září.

Bruce Willis a Sigourney Weaverová si zahrají v akčním thrilleru

13. srpna 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Americký herec Bruce Willis.

Los Angeles - Hollywoodské hvězdy Bruce Willis a Sigourney Weaverová by se od září měly potkávat před filmovou kamerou ve Španělsku, kde začne režisér Mabrouk El Mechri natáčet akční thriller The Cold Light of Day (Studené denní světlo).
Jak napsala agentura Reuters, příběh se točí kolem mladého obchodníka z Wall Streetu (v jeho roli se představí Henry Cavill známý z Tudorovců), který neochotně bere rodinu na dovolenou do Španělska. Když je pak jeho rodina unesena, ocitá se v centru vládní konspirace, kdy musí rozplést tajemství svého otce (Bruce Willis), aby své milované zachránil.
Herečka Sigourney Weaverová
V roli hlavního padoucha by se měla objevit Weaverová, ale zatímco Willis už na natáčení kývl, herečka známá mimo jiné ze série filmů Vetřelec s producenty ještě jedná.
Francouzský scenárista, režisér a herec alžírského původu Mabrouk El Mechri začínal natáčením autorských krátkých filmů. V Hollywoodu se prosadil v roce 2008 díky příběhu na pomezí reality a fikce JCVD, který líčí "pád hvězdy" akčního hrdiny belgického původu Jeana-Clauda Van Dammea.

Herečka a zpěvačka Jana Vaculíková: Být tak pět minut čarodějkou

12. srpna 2010 v 21:14 | Domishekkk123Pět let hrála v Městském divadle v Brně, kde hostuje dodnes, ale mezitím ji vtáhlo do sebe naše hlavní město. Nejenže působí na několika muzikálových scénách, ale provdala se tady a porodila dceru. Před pár dny měl v divadle Kalich premiéru muzikál Bílý dalmatin, ve kterém hraje čarodějnici.

Herečka a zpěvačka Jana Vaculíková

Jste spíš zpěvačka nebo herečka?

Obojí. Obě profese miluji stejně. Je to jako kdybyste se zeptali mámy, které dítě má raději.

Co je na povolání muzikálové herečky atraktivní - a co vás naopak otravuje?

Muzikál je atraktivní už sám o sobě, je totiž pořád na co koukat; vždyť je spojením tří žánrů: herectví, zpěvu a tance. Když je dobře napsaný, neměl by mít divák šanci ani chvilku si vydechnout, protože v muzikálu se na jevišti pořád něco děje.

S jakými zajímavými osobnostmi jste už měla možnost hrát?

Chcete, abych vyjmenovala jména? Alternovala jsem například s Leonou Machálkovou, Ivetou Bartošovou, Sabinou Laurinovou... Měla jsem možnost hrát a zpívat s Danielem Hůlkou, Jirkou Kornem, Martinem Dejdarem, Věrou Špinarovou, Petrou Janů, Zorou Jandovou, Pavlem Zedníčkem… Pro mne je zajímavý každý, s kým si na jevišti rozumím a můžu se od něho na jevišti i něčemu přiučit. Co je to vlastně zajímavá osobnost? Každý z nás - a tím myslím i lidi kolem nás, neherce - je přece originál.

Jak se slučuje poslání matky a herečkou, která musí večer stát na jevišti?

Pracuji jako jiné mámy, jen jsem víc vidět. Od svojí dcery Aničky čerpám úžasnou energii, kterou pak vydám na jevišti, krásně se odreaguji se a pak se k ní zase ráda vracím.

Máte nějaký profesní sen?

Sen by měl být intimitou každého z nás, nač ho prozrazovat? A co když žádný nemám a jsem spokojená s tím, jak jde život?

Jaká světová herečka vás nejvíc baví a je nějaká vaším vzorem?

Herecký vzor žádný nemám, ale líbí se mi třeba americká herečka Meryl Streep, je báječná ve všem co hraje. U nás jsem vždy obdivovala Adinu Mandlovou. Hrála na svoji dobu velice přirozeně.

Musí se i herečky a zpěvačky průběžně sebevzdělávat?

Rozhodně to nikdy není na škodu. Jako v každé profesi. Je třeba vědět, co se děje kolem nás.

Učíte na konzervatoři - jaké to je učit mladé lidi?

Báječné, udržuje mě to v mladém duchu. Učím interpretaci zpěvu a jsem ráda, že si se svými žáky rozumím. Když jsem jednou hrála učitelku, tak jsem přesně věděla, jak na to. Bylo by ideální vyzkoušet si všechny profese, které pak hrajeme na jevišti… teď právě jsem za čarodějnici, že bych za nějakou zašla, aby mne zasvětila do svého řemesla? Být tak pět minut čarodějkou…

Kdy si člověk může říct, udělala jsem kariéru?

To je asi u každého jiné, vždyť každý máme jiné sny, cíle a hodnoty.