Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Akce nejen pro chlapy

3. července 2010 v 8:00Není moc hereček, které by se dokázaly prosadit jako akční hrdinky. Když vynecháme Sigourney Weaver a její Ripleyovou (na tu roli by měla i dneska), tak v současném Hollywoodu nevypadá s pistolí v ruce divně snad jen Angelina Jolie. A ta pomalu ale jistě stárne a do akčních filmů se jí moc nechce.
Vypadá to ale, že by tu mohla být náhrada. A velmi solidní. Zoe Saldana byla ve Star Treku sympatická, Avatar zase ukázal, že umí hrát, i když musí pracovat ve velmi neobvyklých podmínkách a v The Losers bez problémů zapadla do jinak čistě chlapského obsazení a neztratila se ani při hláškování, ani s raketometem v ruce. Tahle herečka by zkrátka mohla mít v akčním žánru budoucnost a nemyslíme si to jen my. Myslí si to i Luc Besson, který by ji rád dostal do svého akčního dramatu Columbiana.
Děj filmu se má odehrávat ve Střední Americe a hlavní hrdinka, která v dětství viděla vraždu svých rodičů, se tu přes den živí jako nájemná vražedkyně a plní zakázky, které jí dohazuje strýc. V noci se ale zabývá poněkud osobnějšími věcmi a pátrá po mafiánovi, jenž je zodpovědný za smrt jejích rodičů. Zní to jako béčko a protože scénář píše Besson s Robertem Markem Kamenem, nejspíš to i béčko bude. Zoe Saldana by ale podobnou roli zvládnout mohla, teď jde o to, jestli by jí to příliš nekazil režisér. Tím je totiž Olivier Megaton, jenž má za sebou třetího Kurýra, jenž rozhodně nepatřil k nejlepším akčním filmům posledních let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama