Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Červenec 2010

x((

29. července 2010 v 21:49
Ahojte...zítra musím odjet na Nový Hrozenkov, na dobu neurčitou...Vůbec netuším na jak dlouho..x( ...sem tam jko ráda...ale bude mi chybět internet...to je jedné co tam v té vesnici nemám...pokusím se přes wifi a nebo ke známým a uvidím...tak se zatím mějte pěkně...Papa Domishekkk123

x)...x(

26. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Vím, že ty články, které jsem přidala, tak jsou trošku starší, ale hlavně chci, aby mému blogu nic neušlo...

Meryl Streep ztvární Margaret Thatcherovou

25. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Oscarová herečka Meryl Streepová (61) má v životopisném snímku ztvárnit "železnou lady" Margaret Thatcherovou (84). Potomci bývalé britské premiérky se však bouří nad filmovým scénářem. Thatcherová má být totiž zobrazena jako žena trpící stařeckou demencí!

Ztvárnění oblíbené americké herečky Meryl Streepové v křesle britské ministerské předsedkyně nadchla mnohá světová média. Záměr natočit životopisný snímek oznámila filmová společnost Pathé Films už před pár týdny. Jenže dříve, než se stihlo stanovit termín natáčení, ozvali se potomci bývalé premiérky, dvojčata Carol a Mark Thatcherovi. Jsou toiž pohoršeni scénářem snímku, který ukazuje Thatcherovou jako duševně nemocnou stařenu.

Thatcherová má ve filmu trpět stařeckou demencí

Ve scénáři filmu s názvem The Iron Lady (Železná Lady) má být bývalá britská premiérka zobrazena jako žena trpící stařeckou demencí, která se ohlíží za svou hvězdnou politickou kariérou se zármutkem, píše britský list The Daily Telegraph. Když je o samotě, mluví nahlas k zemřelému manželovi Siru Denisi Thatcherovi, uvedl deník jednu ze scén filmu. 

Ředitel společnosti Pathé se vyjádřil, že chystaným filmem by chtěli vystihnout životní pocity Thatcherové v posledních letech a natočit jak triumfy její kariéry tak i osobní problémy nebo pády. "Carol a Mark Thatcherovi jsou zděšeni z informací, kterých se jim o filmu dostalo," uvedl podle britských médií důvěrný přítel barončiny rodiny. "Scénář považují za levicově motivovanou smyšlenost. K záležitosti se však přímo vyjadřovat nechtějí, mají strach, že by filmu nakonec sami udělali reklamu," dodal.

Streep by mohla získat třetího Oscara

Ředitel Pathé Films Cameron McCracken dodal, že jde zčásti o fikci. Celkové vyznění filmu by tak nemělo překračovat meze dobré morálky. "Je to snímek o moci a o ceně, která se za moc platí. V tomto smyslu je scénář příběhem každého člověka, který někdy musel balancovat na pomezí soukromého života a veřejného působení," uvedl McCracken s tím, že s otázkou duševního zdraví Thatcherové bude ve filmu nakládáno velmi citlivě.
Filmoví fanoušci jsou na příběh ze zákulisí politického života Thatcherové zvědaví a věří, že by Streepová za ztvárnění Železné Lady mohla získat svého třetího Oscara. Režisérkou nového počinu je Phyllida Lloydová, která režírovala se Streepovou úspěšný muzikál Mamma Mia! z roku 2008. Natáčení filmu o slavné konzervativní političce Thatcherové, která byla v čele vlády od května 1979 do listopadu 1990 a nyní ve svých 84 letech žije v ústraní, má začít na konci roku.

Amanda Seyfried obdivuje Meryl Streep.

24. července 2010 v 21:54 | Domishekkk123
Amanda Seyfried obdivuje Meryl Streep.Sexy herečka Amanda Seyfried (24) doufá, že půjde ve stopách světoznámé herečky Meryl Streep (61).
Amanda v poslední době dostala hned několik filmových rolí, jako je například romantické drama "Milý Johne", "Dopisy pro Julii" či thriller Chloe.  I přesto tyto úspěšně filmy patří mezi špičku i muzikálová komedie Mamma Mia!, kde si zahrála po boku Meryl Streep. Amanda by si přála zrovna takovou hvězdnou kariéru jako má multi-Oscarová Streep, která zazářila ve filmu Ďábel nosí Pradu.
" Chtěla bych být jedna z těch hereček, které si mohou dělat co chtějí", řekla Amanda. " Jeden den bych chtěla být jako Meryl Streep, ale nevím o žádných dalších lidech v brandži, kteří by měli stejný cíl."
Krásná blondýnka také nedávno přiznala, že věří v lásku na první pohled.
" To víš, že ano. Myslím, že je to určitě vzácné, ale myslím, že existuje, řekla Amanda minulý měsíc.
" Láska je složitá, a je tak jednoduché se zamilovat, je  komplikovaná, ale zároveň ta nejkrásnější věc na světě. Je dobré být zamilovaná, je dobré o lásce mluvit a také se na lásku před vámi dívat a myslím si, že to je důvod, proč jsou tyto romantické filmy tak důležité."

Meryl Streep si zahraje Železnou lady

23. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Meryl Streep
Oscarová herečka ztvární titulní roli v autobiografickém snímku věnovaném slavné britské političce Margaret Thatcher.
Meryl se na natáčecím place opět setká s režisérem Phyllidem Lloydem, který herečku před dvěma lety obsadil do muzikálové romance Mamma Mia!
Poctu rozhodné a nekompromisní předsedkyni vlády s přiléhavou přezdívkou by měl produkovat Damien Jones, o scénář se postará pravděpodobně Brian Fillias.
Snímek zachytí sedmnáct dní roku 1982, jenž byl pro političku zlomový. Ve válce o souostroví Falklandy, na něž si začala činit nárok Argentina, potvrdila svou pozici vynikající diplomatky.
V roli Margaretina manžela Denise by se měl objevit britský herec Jim Broadbent, představitel Horáce Slughorna z Harryho Pottera nebo majitele kabaretu Moulin Rouge ze stejnojmenného muzikálu.


Sigourney Weaver v TV

22. července 2010 v 22:00


VALL-I   22.7. HBO2 10:00
Sněhový dort  24.7. Filmbox extra 14:05
Díry   25.7. HBO 17:35
Před svatbou ne!   27.7. JOJ 20:15
Podnikavá dívka   31.7. JOJ 13:45
Úhel pohledu   6.8. HBO2 18:35
Vetřelec  7.8. HBO 01:05
Vetřelci   7.8. HBO 03:00


Už jsem doma!!!

22. července 2010 v 21:46 | Domishekkk123
Už sem dojela, v sobotu a neměla sem čas jít na net, tak semnic nepřidávala...Snad si najdu čas abych mohla zas vyhledávat nová témata o Meryl..a Sigourney...Ještě sem se pořádně neaklimatizovala ale v dalších dnech si zas zvyknu..xD..

Meryl Streep - Meryl Streep Set For Great Hope Springs?

13. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Meryl Streep is in talks to take a leading role in comedy drama 'Great Hope Springs'.
Meryl Streep is in negotiations to star in 'Great Hope Springs'.
The 61-year-old actress is currently in discussions alongside Jeff Bridges to star in the movie, which tells the tale of a couple who have been married for 30 years and decide to go on an intense relationship counselling weekend to decide whether or not to keep their vows to each other or go their separate ways.
The comedy drama movie has been scripted by 'Everwood' writer Vanessa Taylor, Comingsoon.com reports.
Among those attached to produce are Jason Blumenthal, Todd Black, Guymon Casady and Steve Tisch.
Despite being nominated for a Best Actress Oscar for her performance in 'Julie & Julia' this year, Meryl has little planned work at the moment, although she is rumoured to be starring in drama 'The Ice at the Bottom of the World' alongside Annie Kimmelman.
However Jeff, who won the Academy Award for Best Actor this year for his role as Bad Blake in 'Crazy Heart', has a number of films in the pipeline, including animation 'Pablo' and sci-fi 'Tron: Legacy' - both due for release later this year. Meryl Streep picture

Meryl Streep to play Margaret Thatcher

12. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Meryl Streep is in talks to reteam with her "Mamma Mia!" director Phyllida Lloyd for "Thatcher," a biopic of the controversial and long-governing former British prime minister.

Nicki Minaj, the Rapper With a Crush on Meryl Streep

10. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
The crazy-eyed 25-year-old Lil Wayne protégée (signed to his label, Young Money-Cash Money Records) has a star-studded résumé: Nicki Minaj has made more than 30 scene-stealing guest appearances on tracks and videos by artists like Ludacris, Mariah Carey, and labelmate Drake. So far, she's only made mix tapes, but a debut album (with help from Swizz Beatz) is on the way; a single, "Your Love," is already climbing the R&B charts.
Roots: Minaj was born Onika Tanya Maraj in a rough section of Jamaica, Queens. Her dad was an addict who sold the family's furniture to buy drugs; her mother, a nurse's aide, struggled to keep a stable home. "To get away from all their fighting, I would imagine being a new person," Minaj says. " 'Cookie' was my first identity-that stayed with me for a while. I went on to Harajuku Barbie, then Nicki Minaj. Fantasy was my reality. I must have been such a fucking annoying little girl," she adds with a self-mocking eye roll. "Everywhere we went I was up singing or acting, like, 'Hey look at me!' " She sang in the choir, wrote her first rap at 12, and studied acting at La Guardia high school (she was turned down for singing), where she developed her ongoing obsession with Meryl Streep (she says the only other celeb who would leave her speechless is Judge Judy).
The look: Fluctuates between ghetto-fabulous rap moll, pinup, Japanese anime character, and robot.
The sound: A syncopated growl of off-kilter cultural references and genre-bending zaniness in a dizzying array of accents (Valley Girl, posh Brit, Queens street drawl). Making good use of her childhood role-playing, Minaj raps as Harajuku Barbie, black Miley Cyrus, Nicki the Ninja, and Nicki Lewinsky. In a hilarious TwitVid, Gossip Girl's Michelle Trachtenberg raps over a Minaj verse from "Shakin' It 4 Daddy." Trachtenberg is in love with her style: "She should do an Eminem-8 Mile type of movie, and I'll play the Mekhi Phifer role."
Living the life: The potty-mouthed Minaj is a tabloid magnet; type her name into Google, and you'll find pages of trash talk: She's bisexual (false); has a beef with Lil' Kim (false-though Kim certainly has one with her); has a sex tape (false); is addicted to Louis Vuitton (true); is being sued for damages on a rented Lamborghini (true).
Why hip-hop needs her: In the nineties, male rappers recruited female M.C.'s as part of their crew (Jay-Z had Foxy Brown, Notorious B.I.G. had Lil' Kim, etc.). Missy Elliott's loose, innovative, and madcap style changed all that; she wasn't tethered to a male brand. Minaj is the first to offer the decadent swagger of Foxy and the lyric-for-lyric spitting skills of Missy. "She reminds me of myself the way she says whatever she wants however she wants on record, like riddles or funny shit," says Elliott. "Nicki makes rapping fun again." She's certainly got the requisite rap swagger: "I'm the best," says Minaj. "I chase perfection every day. Why would you want to be second place? That just means you're the first loser."

Kylie Minogue was left star-struck when she met Meryl Streep.

9. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123

The singer has been in the entertainment business since the 80s and has been introduced to the majority of her idols. Although Kylie is used to socialising with famous faces, she was left lost for words when she came face-to-face with the Oscar-winning Hollywood actress.
"Yes I have been star-struck, by Meryl Streep. That woman is just luminous. She just radiates, it's incredible," Kylie confessed.
The 42-year-old star is regarded as a role model by many of her fans, having enjoyed success with singing and acting. While she is happy that her career has been an inspiration to people, she insists she has flaws just like anyone else. Kylie was diagnosed with breast cancer in 2005 and she believes her illness showed people she is "only human".
"It's not a burden. It could turn into that, but I try to ensure that it doesn't," she added in an interview with British magazine New! "I've always known I'm only human. When I was ill, people didn't think anything bad would happen to me. But it was a reminder that as much as I am a role model, I have my foibles, as we all do."

PS: Omlouvám se, že to není v češtině..neměla sem moc času a tak dávám originál...

Meryl Streep: Dcera jí hrála starší sestru!

7. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
SERIÁL: Slavné matky a jejich dcery. Někdy je podoba ohromující. O to hůř se pak žije ve stínu rodiče. Mamie Gummer, dcera oscarové herečky Meryl Streep, ale nikdy tento problém neměla. Matku následuje i v kariéře. Meryl ji podporuje. Ve filmu Dům duchů dceru dokonce nechala ztvárnit starší sestru své postavy…

Už od chvíle, kdy se narodila, se Mamie nestala jen biologickou dcerou Meryl, ale i filmovou. Jako batole ztělesnila dítě Streep a Jacka Nicolsona ve filmu Hořkost. A nebylo to naposledy. Pro filmové producenty je požehnáním. Ze slavné Meryl nemusí během retrospektivního filmu dělat dvacítku. Je tu biologická kopie, krásná Mamie, jež maskérům a digitálním technikům ušetří práci.

Stejný blond odstín vlasů, obočí. Výrazný nos a identické rty. Klenuté lícní kosti s mimickými vráskami kolem úst. Jen tvar očí, které má dcera trochu menší a obočí, jež je rovnější, dává tušit, co z podoby zdědila po otci. Matka a dcera ale nesdílí jen podobné rysy. Mají i stejný minimalistický vkus. O to víc je podoba někdy až matoucí. Kdyby je nedělila jedna generace, téměř by vypadaly jako dvojčata.

Sigourney Weaver: jméno jí dal Velký Gatsby, poté Vetřelec

6. července 2010 v 18:25 | Domishekkk123
New York - Americkou herečku Sigourney Weaverovou nejvíce proslavila role astronautky Ellen Ripleyové ve slavné sérii Vetřelec, která otevřela novou kapitolu v dějinách vědeckofantastického filmu. Herečka vysoká přes 180 centimetrů debutovala před kamerou až ve svých 28 letech. Od té doby získala dvě nominace na Oscara, pět na Zlatý glóbus, z nichž dvě proměnila, a pověst hvězdy, které se dalece vyhýbají skandály. Sigourney Weaverová se narodila 8. října 1949.
Vysoká dívka našla zalíbení v literatuře
Herečka se narodila v New Yorku jako Susan Alexandra Weaverová. Jejím otcem byl bývalý prezident televizní společnosti NBC Sylvester "Pat" Weaver a matkou britská herečka Elizabeth Inglisová. V roce 1962 se rodina přestěhovala do San Franciska, poté do Connecticutu. Své jméno si ve čtrnácti letech změnila na Sigourney po jedné z vedlejších hrdinek slavného románu Francise Scotta Fitzgeralda Velký Gatsby - Sigourney Howardové. V kontaktu s vrstevníky zažívala často výsměch kvůli své výšce - ve 14 letech už měřila přes 170 centimetrů. "V mládí jsem měla těžké depky z toho, jak vypadám. Vytáhlé monstrum s pletí jako cár bílého papíru, velké oči a mrňavý nos," vzpomíná.
Po studiích na dívčích školách ukončila bakalářské studium anglické literatury na slavné Stanfordově univerzitě (v té době žila v domě umístěném ve stromě) a v roce 1974 úspěšně ukončila studium dramatického oboru na Yaleově univerzitě. Několik měsíců také strávila v jednom z izraelských kibuců.
Ripleyovou místo Fondové a Dunawayové 
Vetřelec Vetřelec Hrát začala nejprve v divadle a ve filmu debutovala, když se v roce mihla v komedii Woodyho Allena Annie Hallová (1977). Opravdový úspěch přišel záhy. V roce 1979 byl uveden do kin film Vetřelec režiséra Ridleyho Scotta a role astronautky Ellen Ripleyové zajistila Weaverové nesmrtelnost v dějinách filmu. Vetřelec byl teprve jejím třetím filmem a znamenal i předěl v sci-fi žánru. Scott ve svém filmu dokázal jako málokdo před ním bez přímé viditelnosti "zla" navodit působivě atmosféru strachu a zla a film získal Oscara za zvláštní efekty. Roli Ripleyové odmítly například Jane Fondová nebo Faye Dunawayová. Ripleyová v podání Weaverové bojovala proti vetřelcům ještě ve třech pokračováních, se svou nominací na Oscara za nejlepší výkon v hlavní roli vyšla naprázdno.
Jako španělská královna, u níž nalezne podporu Kryštof Kolumbus, se objevila v historickém filmu Ridleyho Scotta 1492: Dobytí ráje a ženu, toužící po pomstě za své utrpení, přesvědčivě zahrála v dramatu Romana Polanského Smrt a dívka. Komediální vlohy ukázala ve dvoudílných Krotitelích duchů. 
Gorily v mlze Gorily v mlze Zlatý glóbus a nominaci na Oscara vynesla Weaverové také v roce 1988 role antropoložky Diany Fosseyové v dramatu Gorily v mlze. Role Fosseyové, která byla v roce 1985 za dosud nevyjasněných okolností zabita ve svém horském příbytku ve Rwandě, Weaverovou nadchla tak, že se začala zasazovat za záchranu ohrožených goril, a nyní je čestnou předsedkyní nadačního fondu pro záchranu goril nesoucího jméno Fosseyové.
Weaverová je hvězda první velikosti, skandály se jí ale vyhýbají. Ve 35 letech se provdala za divadelního režiséra Jamese "Jima" Simpsona, v roce 1990 se jim narodila dcera Charlotte. Svůj věk si pochvaluje: "Každá mladá herečka dnes musí čelit obrovskému tlaku. Mediální pozornost se soustředí i na její soukromý život. Od určitého věku ale má člověk pokoj. Když je kolem vás rozruch, mohou z toho vzejít zajímavé nabídky, ale taky se z toho můžete zbláznit."

Sigourney Weaver bude hrát královnu upírů

5. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123

Herečka Sigourney Weaverová


Los Angeles - Americká herečka Sigourney Weaverová, známá ze sci-fi snímků Vetřelec a Avatar, si v nové hollywoodské komedii zahraje královnu upírů. Podle deníku The Hollywood Reporter by snímek s názvem Vamps (Upírky) měl být uveden do kin v roce 2011. Jeho režisérkou bude Amy Heckerlingová, která se podepsala například pod populární rodinné komedie Bláznivá dovolená v Evropě nebo Kdopak to mluví 2.

Jako svůdné upírky budou Weaverové sekundovat americké herečky Alicia Silversteonová a Krysten Ritterová. Vampírky budou ve filmu nasávat atmosféru newyorských nočních klubů a vystaví svou nesmrtelnost velkému nebezpečí tím, že se zamilují do smrtelníků. Weaverová ztvární královnu upírů, jež lační po krvi a je zodpovědná za výchovu obou mladých děvčat na řádné přízraky noci.
Sigourney Weaverová (60) se proslavila v roce 1979 sci-fi snímkem Vetřelec. Za roli astronautky Ripleyové v pokračování s názvem Vetřelci byla v roce 1987 nominována na Oscara. V roce 1989 byla na zlatou sošku nominována hned dvakrát za hlavní roli ve filmu Gorily v mlze a za vedlejší roli potrhlé šéfky v komedii Podnikavá dívka. Popularitu mezi diváky jí přinesla také například série duchařských komedií Krotitelé duchů.

Avataři znovu táhnou do boje – za Indiány

4. července 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Modře pomalovaní, s pestrými péry ve vlasech, s luky a oštěpy. Vycházejí ze svých osad v pralese do brazilských měst hájit své právo na život podle starých tradic. Je s nimi James Cameron, Sigourney Weaverová a další členové týmu, který natočil kasovní 3D trhák Avatar. Vědeckofantastická pohádka z budoucnosti má ve filmu dobrý konec. Teď se stejný případ opakuje na Zemi. Šťastný konec je ale v nedohlednu.

Brazilské vlády už několik desetiletí pošilhávaly po energii, skrývající se v kataraktech veletoku Xingú, jednoho z přítoků Amazonky. Na konci minulého století ale plány na výstavbu obří hydroelektrárny stáhla, když se na obranu tamního indiánského území v tehdy ještě panenském pralese postavil britský zpěvák Sting a další celebrity. Na jejich zásah Mezinárodní měnový fond odmítl Brazílii půjčit peníze na stavbu. Ale teď, pod tlakem akutní potřeby nových zdrojů elektřiny pro prudce se rozvíjející domácí ekonomiku, byly plány na vodní dílo Belo Monte oprášeny - a dostaly zelenou.
"Všechny důvody, kvůli nimž jsem před dvaceti lety bojoval, jsou tu dál. Zničí to celý říční systém a zničí to životy a kulturu lidí, kteří tu žijí a žili tu tisíce let," prohlásil Sting před koncertem ve venezuelském Caracasu. Znovu se připojil k protestnímu hnutí proti přehradě.

Elektrárna zkrátí tok řeky

Řeka Xingú dělá pod městem Altamira velkou kličku, aby překonala v délce několika desítek kilometrů poměrně velký výškový rozdíl terénu.
Před prvními peřejemi má být postavena obří hráz jezera, které bude sahat až daleko nad Altamiru. Vody Xingú mají být od hráze svedeny potrubím do zatím zeleného údolí nad Belo Monte. Tam vznikne druhá nádrž, zásobující hydroelektrárnu.
Turbíny by měly za deset let vyrábět 11 tisíc megawattů, dost pro 20 miliónů domácností. Bude to třetí největší dílo tohoto typu na světě - po rovněž brazilském Itaipú o výkonu 14 tisíc MW a čínské přehradě Tři soutěsky s výkonem ještě o 4 MW větším.

Někdo musí pryč, jiní přijdou

Obě jezera zaplaví asi 500 tisíc čtverečních kilometrů pralesního území, odvedení vody z původního řečiště totálně změní přírodní prostředí podél peřejí. V oblasti, které se stavba dotkne, bydlí podle odhadů Greenpeace 20 až 30 tisíc rodin. Jen v rezervaci Paquicamba žije na 50 tisíc Indiánů. Všichni budou muset radikálně změnit svůj způsob života - to v lepším případě, pokud jejich domovy nebudou zaplaveny.
Na druhé straně se usnadní další kolonizace podél trans amazonské dálnice, která jako řez ostrým nožem prochází Amazonií od východu k západu. Desetitisíce bezzemků z přelidněných států na pobřeží jen čekají na to, až v pralese bude dostupná elektřina: pak začne další, mohutnější vlna odlesňování a zakládání sójových a kakaovníkových plantáží a pastvin pro hovězí dobytek.
Elektrárna Belo Monte, již za 11,2 miliardy dolarů postaví konsorcium Norte Energia, dcera brazilské státní firmy Electrobras, má ale podle kritiků i technologické slabiny. VAmazonii se střídají období dešťů a sucha. Až přijdou měsíce s nízkými srážkami, elektrárna nebude mít dostatek vody a její kapacita podle škarohlídů klesne na pouhou desetinu. V minulých letech klesla kvůli odlesňování a z něj plynoucímu globálnímu oteplování dokonce i voda v Amazonce. Roztáčí se tak nebezpečný kolotoč. Indiáni a několik bláhových Avatarů se ho pokoušejí zastavit.

Akce nejen pro chlapy

3. července 2010 v 8:00Není moc hereček, které by se dokázaly prosadit jako akční hrdinky. Když vynecháme Sigourney Weaver a její Ripleyovou (na tu roli by měla i dneska), tak v současném Hollywoodu nevypadá s pistolí v ruce divně snad jen Angelina Jolie. A ta pomalu ale jistě stárne a do akčních filmů se jí moc nechce.
Vypadá to ale, že by tu mohla být náhrada. A velmi solidní. Zoe Saldana byla ve Star Treku sympatická, Avatar zase ukázal, že umí hrát, i když musí pracovat ve velmi neobvyklých podmínkách a v The Losers bez problémů zapadla do jinak čistě chlapského obsazení a neztratila se ani při hláškování, ani s raketometem v ruce. Tahle herečka by zkrátka mohla mít v akčním žánru budoucnost a nemyslíme si to jen my. Myslí si to i Luc Besson, který by ji rád dostal do svého akčního dramatu Columbiana.
Děj filmu se má odehrávat ve Střední Americe a hlavní hrdinka, která v dětství viděla vraždu svých rodičů, se tu přes den živí jako nájemná vražedkyně a plní zakázky, které jí dohazuje strýc. V noci se ale zabývá poněkud osobnějšími věcmi a pátrá po mafiánovi, jenž je zodpovědný za smrt jejích rodičů. Zní to jako béčko a protože scénář píše Besson s Robertem Markem Kamenem, nejspíš to i béčko bude. Zoe Saldana by ale podobnou roli zvládnout mohla, teď jde o to, jestli by jí to příliš nekazil režisér. Tím je totiž Olivier Megaton, jenž má za sebou třetího Kurýra, jenž rozhodně nepatřil k nejlepším akčním filmům posledních let.

Nebudu tu 15 dní

1. července 2010 v 17:14 | Domishekkk123
Ahojki, chci se omluvit, protože tady nebudu... od 3.července do 18.července jedu do Egypta na rodinnou dovču...pár článečků tady mám přednastavených..ale moc jich není..hlavně se budou týkat Sigourney Weaver..nebudu moct číst ani vaše komentáře..x( ...to mě štve nejvíc...snad se Vám budou líbit článečky...Domishekkk123

PS: hned po dovolené něfco přibyde..až se zas aklimatizuju..xD a eště 3.července možná tady budu...ale jen kontrolovat.. x) na letišti mají wifi...tak se mrknu na vaše blogy a tak..