Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

DVD tip: Adaptace

7. června 2010 v 10:00 | Domishekkk123
adap
Zpříjemněte si odpoledne oscarovou dramakomedií s Meryl Streep a Nicolasem Cagem ve dvojroli.
Zatímco američtí diváci si mohou Adaptací krátit neděli už téměř sedmý rok, do českých přehrávačů míří tento skvost teprve nyní. Zapeklitý a žánrově nelehko zařaditelný film o zloději orchideí a spisovateli v krizi vás nasytí porcí bizarních situací, absurdního humoru a skvělých hereckých výkonů, z nichž byly hned tři nominovány na oscarovou sošku.
Autorská dvojice složená z režiséra Spikea Jonze a scénáristy Charlieho Kaufmana stála již za úspěšným snímkem V kůži Johna Malkoviche a stejně jako v jeho případě i tentokrát přišla s neotřelým námětem a výtečným scénářem, který si rovněž vysloužil nominaci na Oscara.
Adaptace vypraví o scénaristovi Charliem (Nicolas Cage), jehož tvorbu brzdí umělecký blok. Zatímco se marně snaží převést na plátno nepřehlednou knižní předlohu o platonické lásce spisovatelky Susan (Meryl Streep) a lovce orchidejí, jeho nepříliš bystré dvojče Donald (Nicolas Cage) slaví úspěchy se scénářem k hollywoodskému trháku.
Tvůrcům se povedlo vytvořit osvěžující komediální drama, během kterého si nebudete jistá, co je skutečné a kdo je vlastně výplodem fikce.
Adaptace vychazi na DVD v distribuci Hollywood Classic Entertainment.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama