Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Červen 2010

Nový dess x)

26. června 2010 v 18:10 | Domishekkk123
Snad se vám líbí, udělala ho pro mě dívka s přezdívkou Merylka SB.
Ještě jednou děkuju x)) a snad se vám líbí tolik, jako mě x)

Meryl Streep v TV

26. června 2010 v 10:30 | Domishekkk123
Bratři jak se patří
26.6. JOJ 11:50

Hodiny
29.6. Filmbox 21:00

Zítra nehrajeme!
30.6. Film+ 18:00

Ten večer
2.7. Filmbox HD 21:00

Smrt jí sluší
3.7. Cinemax 16:35

Smrt jí sluší
4.7. Cinemax2 16:35

Vzpomínky na Afriku
6.7. Prima 15:00

Prime
7.7. Markíza 21:45

Andělé strážní
10.7. STV2 21:40

Divoká řeka
12.7. Markíza 00:05


Dnes slaví Meryl Streep narozeniny x)

22. června 2010 v 19:23 | Domishekkk123
Dnes 22.6.2010 slaví Meryl Streep 61 narozeniny.(ale každý fanda ví, kolik jí e let x).) Přeji ji vše nejlepší x)Meryl Streep

Jsem oporou pro Meryl Streep!!!

21. června 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Je to k nevíře, dvě dračice, které se dříve nemohly snést, jsou dnes nejlepšími přítelkyněmi. Meryl Streep a Sigourney Weaver, se dříve nenáviděly a kvůli čemu?? No přeci kvůli životní, proslavující situaci, kvůli filmu. Hádaly se, ale nakonec zvítězila Meryl. Sigourney jí řekla, že ji v životě nepromine, to, co udělala. Přebrala Sigourney roli, která z Meryl udělala ještě větší hvězdu, než byla. Sigourney se protloukávala na vrchol velmi těžce a skoro bez úspěchu, krom jejich filmů Vetřelec, který má sérii 4 dílů. Sigourney udělala úspěch a dalším filmem se posunula dvakrát níž. Až svůdná komedie ,,Před svatbou Ne!'' ji posunula snad až na vrchol a od té doby se drží. pro svou roli udělá cokoli. Svlékala se, jen aby byla lepší jak Meryl. Jenže Meryl slávou proplouvala a proplová dodnes, ale Sigourney těžce pracuje i dnes, na její kariéře. Před půlrokem zase bojovaly o roli v ,,You again'' a tentokrát zvítězila Sigourney. A pro Meryl to byla rána do srdce, protože s tím souhlasila a navíc nemá žádné zakázky a nemůže si ani polepšit, pro to zase pracuje na divadelní hře, nebo spíše hrách. Sigourney měla škodolibou radost, ale ta ji dlouho nevydržela, když viděla že je Meryl opravdu nadně. Jedna chvíle je změnila obě dvě. Samy to neumí popsat, ale šla se s ní projít, další den nákupy a další dny další různé věci a najedno se z nich staly nejlepší kamarádky. Díky Sigourney bude mít Meryl velkolepou osavu narozenin. Meryl o Sigourney říká, že jsem její oporou, že ji dodává radost a že nechápe, jak moc se takhle mohly nesnášet. Sigourney to sama nechápe, sice cítila velkopu záš'Ť vůči Meryl, ale i tak. Dnes jsou jako dvě sestry. Ale i tak, je další nabídka na komedii, a obě se pokusí bojovat o hlavní roli, skončí to zase jako to bylo dřív? Dvě ďáblice, které se kvůi životní roli i svléknou?  Rozdělí to obě dračice a bude to zase stejné? Co jsou pro to ochotné udělat? Zůstane jejich přáteství pevné jako teď, nebo je to rozdělí? Výhra jedné z nich a porážka druhé? To se dozvíme až po konkurzu, který proběhne v srpnu letošního roku.

Film v TV (DNESKA!!!)

19. června 2010 v 12:56 | Domishekkk123
Dnes na Nově, bude film s Meryl...Každý ho uritě zná... Madisonské mosty
Bude to v 15:15 na Nově..taki se nezapomeňte koukat :) !!
cems
ms

Dávám dohromady články s Meryl a Sigourney

15. června 2010 v 18:42 | Domishekkk123
Takže dávám zatím dohromady články o Meryl a Sigourney..a až vše budu mít, tak začnu zveřejňovat..
a málem bych zapomněla, že jedna holka si mě přidala na icq a ptala se mě na Meryl a Pierce...jenže já sem přesouvala kontakty a ona mi zmizela...a její icq už nedohledám..tak prosím ať si mě zase přidá :) mé icq je 475308585..kdyby chtěl někdo další,tak si mě může přidat.. :)

Omluva...

13. června 2010 v 20:43 | Domishekkk123
Omlouvám se, že sem zase nic nepřidala, ale nejsem v posledních dnech v kontaktu a Amerikou...Teta se mi teď dlouho neozvala, nebo pracuje na nějakém velkém článku, myslím že o Sigourney Weaver a Meryl Streep...Takže až jak zjistím o co přesně jde, tak to sem hned přidám. A ještě mi do toho přijela moje nejlepší kamarádka, která se odstěhovala na druhou stranu republiky před třemi lety a tak sem byla s ní, nebo jsme se dlouho neviděli a nepokecali...Takže vůbec sem neměla čas jít vůbec na net...
A chtěla bych se vás zeptat, jestli byych mohla dávat články i o Sigourney Weaver. Protože Meryl s ní je v poslední dobou hodně spojená, tak jsem se vás chtělůa zeptat jestli by jste to vůbec četli a tak...Hlavně mi napište na blog do komentářů, ať vím jestli jo nebo ne. Děkuju

DVD tip: Adaptace

7. června 2010 v 10:00 | Domishekkk123
adap
Zpříjemněte si odpoledne oscarovou dramakomedií s Meryl Streep a Nicolasem Cagem ve dvojroli.
Zatímco američtí diváci si mohou Adaptací krátit neděli už téměř sedmý rok, do českých přehrávačů míří tento skvost teprve nyní. Zapeklitý a žánrově nelehko zařaditelný film o zloději orchideí a spisovateli v krizi vás nasytí porcí bizarních situací, absurdního humoru a skvělých hereckých výkonů, z nichž byly hned tři nominovány na oscarovou sošku.
Autorská dvojice složená z režiséra Spikea Jonze a scénáristy Charlieho Kaufmana stála již za úspěšným snímkem V kůži Johna Malkoviche a stejně jako v jeho případě i tentokrát přišla s neotřelým námětem a výtečným scénářem, který si rovněž vysloužil nominaci na Oscara.
Adaptace vypraví o scénaristovi Charliem (Nicolas Cage), jehož tvorbu brzdí umělecký blok. Zatímco se marně snaží převést na plátno nepřehlednou knižní předlohu o platonické lásce spisovatelky Susan (Meryl Streep) a lovce orchidejí, jeho nepříliš bystré dvojče Donald (Nicolas Cage) slaví úspěchy se scénářem k hollywoodskému trháku.
Tvůrcům se povedlo vytvořit osvěžující komediální drama, během kterého si nebudete jistá, co je skutečné a kdo je vlastně výplodem fikce.
Adaptace vychazi na DVD v distribuci Hollywood Classic Entertainment.

Je v pořádku...Připravuje velkej mejdan!

3. června 2010 v 18:48 | Domishekkk123
Po krátkém osamění a menším zhroucení je Meryl Streep (60) v pořádku. Připravuje je se na oslavu svých 61. narozenin. Už má pronajatý hotel Plaza v New Yorku. Bude se to slavit 21. června a o půlnoci na 22.června si připijou na Meryl Streep a začne pořádná oslava. Bude tam spoustu jídla a drahého pití, objednala si kuchaře ze zahraničí, kteří ji mohou nabídnout různá cizí exotická jídla. Chce si hlavně pořádně vynahradit loňskou oslavu, která byla v malém kruhu rodiny a přátel. Letos pozve snad všechny herce a herečky se kterými si zahrála ve filmech a divadlech. Bude to velkolepé, ale nebudou žádné bližší informace a důkazy co se tam všechno dělo. Novinářům vstup zakázán! Nechce žádné aby byli na ni a na její hosty vytvořené, nebo upravené fotky, které by nebyly pravdivé. Nechce aby toho pak hosté litovali. Jako první byly pozváni: Celá Gummerovic rodina, Sigourny Weawer a její manžel, Amy Adams a plno dalších osobností. Jednoduše říci, bude do velkolepé, takhle narozeniny asi nikdy neslavila sama ona a ani nikdo jiný. Bude to snad první velkolepá událost, při které nebudou paparazzi a ani nikdo z médií. My ji jen můžeme přát, ať se jí oslava podaří a ať si ji užije.