Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Duben 2010

Fotky xD

28. dubna 2010 v 14:28 | Domishekkk123
ms
ms
ms
ms
ms
ms
ms
ms

A Další xD

27. dubna 2010 v 7:00 | Domishekkk123
ms
ms
ms
ms
ms
ms
ms
ms
ms
ms
ms

♥...Ďábel nosí pradu...♥ v TV ☻

26. dubna 2010 v 17:05 | Domishekkk123
Na Primě, 15.5. v 20:00 bude film s Meryl, který ovšem všichni známe, Ďábel nosí Pradu.
ms


A všichni ho známe nazpaměť, teda si to myslím...
ms

Já znám všechny její filmy, které šly sehnat česky nazpaměť ... xD
ms
Ale to asi všechny její fanynky... Nebo ne???

Další fotečky xD

26. dubna 2010 v 7:00 | Domishekkk123
Přidávám další fotečky...ms
ms
ms
ms
sf
vsag

Víte co znamená zkratka ,,MsMS'' ??

24. dubna 2010 v 9:54 | Domishekkk123
Pokud se Vám chce přemýšlet, tak zkuste uhodnout co znamená zkratka ,,MsMS'' ... Včera mě to jen tak napadlo a už se mě to drží. Tak to dávám sem, a jsem zvědavá jestli na to někdo příjde...☺☻
Ale je to jen na Vás, pokud nebudete chtít, tak to pochopím...Stejně později řeknu co to je xD

Fotečky x)

24. dubna 2010 v 9:51 | Domishekkk123
ms
ms
ms

A tady je dalších pár fotek xD

22. dubna 2010 v 12:00 | Domishekkk123
ms
ms
dhs
ms
dg
ms
f

A další fotky x)

21. dubna 2010 v 20:17 | Domishekkk123
ms
d
ms
ms
s
ms
ms
ms
m
ms
ms
ms
ms

Další sada fotek s Meryl xD

20. dubna 2010 v 20:06 | Domishekkk123
hg
ms
ms
ms
ms
ms
Zítra jich ještě pár přidám xD Snad, teda pokud budu mít čas...

Bojuju o filmy

19. dubna 2010 v 20:05 | Domishekkk123
Poslední dobou, pořád se snažím bojovat o zakázky. Je mi vskutku jedno o jaké filym by šlo, ale doma už být nemůžu a tak jsem se rozhodla, vzít jakoukoli příležistost. Miluju hraní a bez něj nevdržím. Kdybych zůstala doma, prý bych se asi zbláznila. Se Sigourney jsem se teď poslední dobou viděla jen málokrát, natáčí nové filmy. Má plno zhakázek, je skoro ve všech reklamách, a má plno trailerů na filmy co budou už v prosinci. Má toho dost a je málo času, premiéra některých jejích filmů je na konci léta a tepr se začalo natáčet, celkem má o sebe strach že to nezvládne a má strach o mě, že se ze mě stane úplný blázen, a tak mě donutila vzít jakoukoli zakázku, ať jsem taky zaměstnaná. A tak si dávám přihlášky na filmy pro mou kategorii a kontaktuju kdejaké režiséry a tak podobně. No, už si i myslím že mě všichni mají plné zuby. Ale o jeden film pořád bojuju, ještě se neví, kdo tu roli o kterou jsem se zajímala, vůbec dostane. Pevně věřím, ale nechci si nic nalhávat. A tak jak by řekla má babička ,,život je v tvých rukou a tvého osudu''.

Meryl a rodina

17. dubna 2010 v 20:06
Chybí jen její syn Henry
msr

Vogue Paris

17. dubna 2010 v 15:47 | Domishekkk123
MS

Už zase začínám s filmama po krátké pauze

17. dubna 2010 v 15:04 | Domishekkk123
Po krátké a uklidňující pauze, zase začnu s filmama...Jsem schopná vzít jakoukoli zakázku, protože sem se už doma nudila, pořád jsem byla odpočatá a tak ať nevýjdu s formy tak zase začnu hrát. Přísahám že vemu jakoukoli nabídku, jen abych zase hrála a aby se mi zase otevřela nová cesta ve hraní. Doma mi sice bylo přímo úžasně, ale bez filmů nevydržím. Je to pro mě důležitá věc. Miluju hraní a miluju svou rodinu, přátelé a kolegy. Jsem ráda že se mi naskytla možnost takové skvělé lidi znát a mít tak skvělou rodinu. Jen díky hraní ve filmech se mi tahle možnost naskytla a té si strašně vážím. Kdo ví, jak by doopravdy vypadal můj život, kdybych nebyla známá osoba. Ale nad tím uvažuju jen tehdy, když mám všeho plné zuby a když jsem unavená, což právě jsem velmi odpočatá. Musím mít zase nějakou zodpovědnost a přítěž. Proto oznamuji, že s filmy nekončím a naopak že mě lidi budete mít plné zuby!

Meryl Streep, James Levine Elected To American Academy Of Arts And Letters

15. dubna 2010 v 14:45 | Domishekkk123
Original: The 112-year-old academy announced Monday that Streep and conductor James Levine had been elected to a special category, established in 1983, for 'Americans of great distinction in the arts whose work falls outside the traditional departments' of music (composition), literature and art." Nine others, including Francine Prose, Thom Mayne and Marilynne Robinson, were made members in the regular way
Překlad: 112 let stará akademie oznámila v Pondělí, že Meryl Streep a dirigent James Levine byli zvoleni do speciální kategorie, v roce 1983, pro Americký velký rozdíl v umění, jejichž činnost spadá mimo tradiční oddělení' hudby (složení), literatury a umění. Devět dalších, včetně Francine Prose, Thom Mayne a Marilynne Robinson, byly členy v pravidelným způsobem.

Patrick Swayze a já, jsme si chtěli znovu zatancovat.

14. dubna 2010 v 17:18 | Domishekkk123
Patricka jsem znala hodně dlouho. Vždy jsme si slibovali, že si spolu zatančíme, ale nějak na to nedošlo. Slibovali jsme si to asi 20 let, od té doby, co jsme se poprvé setkali. Sice jsme si nebyli blízcí, spíše vzdálení přátelé, kteří se viděli jednou do roka. Hrozně mě zararilo když mu jistili rakovinu, to jsem ho pak byla i několikrát navštívit, na chatě, na které byl schovaný se svou ženou a s jeho velmi blízkou přitelkyní Whoopi Goldberg. Byla jsem za ním naposled dva týdny před jeho smrtí. Povídali jsme si o tom jak sme se poznali a tak. Připadalo mi, že je jako můj bratr. Vždy jsme si měli co říct. To bylo asi tím že jsme se viděli tak málo. No a hlavně jsme si vzpoměli, jak sme spolu tančili poprvé a taky to bylo naposled. Bylo to jak sme se viděli poprvé. Vyzval mě k tanci. Bylo to jako tančit s bohem hudby. Připadala jsem si skvěle, ale jen do té doby, než jsem zjistila že nás každý pozoruje. Pak se snažil žertovat a říkal mi pořád ,,Koukej se mi do očí!'' Tancovali jsme jen  na jednu písničku, která mi připadala velmi dlouhá. A to ještě si myslím že neumím tančit a on mě vychvaloval že mi to jde výborně, vždy byl hodný. Od té doby jsme si slibovali další tanec, ale každý měl jiné věci na starost. Každý měl jiný cíl. Sice ve stejném oboru, ale i tak. Já hraju jen pro to, že mě to baví a Patrick hrál proto, aby ho znal svět. Chybí mi, ale teď se sem tam vídám s jeho ženou, je na tom celkem špatně. Pořád na něj myslí. A já někdy taky. Chybí mi ten dobrý přítel. Tak jako všem co ho znali a nebo milovali jako herce.

Meryl Streep čestnou členkou Americké akademie umění a literatury

13. dubna 2010 v 16:37 | Domishekkk123
Washington - Americká filmová herečka Meryl Streepová byla zvolena čestnou členkou prestižní Americké akademie umění a literatury. S odvoláním na akademii to dnes oznámila agentura AP.

Návštěvnost

12. dubna 2010 v 17:22 | Domishekkk123
Tady je návštěvnost (5.4. 2010 - 11.4. 2010) je:
Pondeli: 15
Utery: 13
Streda: 13
Ctvrtek: 21
Patek: 16
Sobota: 22
Nedele: 17

Tohle je největší návštěvnost od té doby co mám blog.
Děkuju všem co na můj blog chodí a co tam zanechávají komentáře... Fakt děkuju.

Fotky s Meryl na které jsem náhodně objevila

11. dubna 2010 v 5:19 | Domishekkk123

1
2
3
Julianne Moore and Meryl Streep and Nicole Kidman
4
5
Willem Dafoe and Meryl Streep and Wes Anderson
6
popisek ( ale taky známe ,,Řada nešťastných příhod''): http://coolspotters.com/actresses/meryl-streep/and/actresses/emily-browning#medium-271296
meryl and jimm
7

a ta poslední je prostě bez komentáře...:)
8
Sice to sem nepatří, ale nedá mi to, abych tu Sigourney nedala, když vypadá tak dobře.
sigourney

Meryl streep hraje nenápadnou tchýni

10. dubna 2010 v 14:48 | Domishekkk123
Meryl Streep se 6.dubna šla nenápadně podívat do Newman divadla na výkon svého budoucího syna Bena Walkera ve hře Bloody Bloody Andrew Jackson, revizionistický pop-rock pohled na jejich sedmého prezidenta.

"Neřekl bych, že to je pro mě dobré." zasmál se herec zpátky. Zobrazuje mnohem více taktu a diplomacie, než hrál na jevišti jako prezident Jackson. Také bylo jeho zamýšlení obsadit svou snoubenku Mamie Gummer (dcera Meryl Streep), která šťastně  hrála s Claire Danesovou, její nejlepší kamarádkou z roku 2007 z filmu, "Ten Večer."

Tohle negativní přehodnocení předsednictví Jacksona, zejména s ohledem na jeho zničení původních Američanů, srazí Old Hickory z koně ve stylu emo písní, které se vyznačuje mnohem puberťácky.

"Dementní skotačící sál." jak  Oskar Eustis veřejnosti charakterizuje fázi, což znamená, že nejkrásnějším a možným způsobem jak chválit je "mimořádné obsazení".

Je to můj překlad tak snad je to aspoň trochu srozumitelné. =)Herečky které mají přes 60 let a pořád sexy

8. dubna 2010 v 14:51 | Domishekkk123
Na internetu jsem našla že se volily nejvíce sexy herečkyv určitých kategoriích.
Do třiceti let jako první byla zvolena Megan Fox, do čtyřiceti let byla zvolena (no teď nevím jistě tak nebudu psát nic a se neřekne že kacám), od padesáti do šedesáti let byla zvolena Diane Lane a přes šedesát let byly zvolené : 1. Meryl Streep
                                                     2. Sigourney Weaver
                                                     3. Susan Sarandon
Zapamatovala jsem si jen ty, které jsem napsla, z mužů byl na prvním místě Robert Pattinson a na druhém Zac Efron ale zase v kategorii do 30 let. Dál mě to nezajímalo.

Nejvíc mě zajímala Meryl a Sigourney, vlastně se jejich roky liší jen o pár měsíců. Ale už se počítají nad šedesát let, do kategorie. Teď zase věřím na 100%, že se jí nabídky jen pohrnou.

Na jedných stránkách jsem našla hlasování na Meryl, ohledně jejího oblečení, kdyžtak jí taky hlásněte. Tady