Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Meryl pomáhá ctít Ingrid Betancourt

18. března 2010 v 16:15 | Domishekkk123
  • Organizace spojených národů - Je těžké říct, kdo byl větší dojem, když filmová hvězda Meryl Streep předložila vedení přiznat Ingrid Betancourt, bývalá kolumbijská kandidátka na prezidentský úřad, která vydržela léta v zajetí v táborech v džungli.
  • Betancourt byla jednou ze čtyř žen poctěna v sobotu večer na svém ustavujícím DVF Awards, které vytvořila módní návrhářka Diane von Furstenberg na počest ženy pracující pro změnu v jejich zemích.
  • Pro případ, vzal návrhář OSN přijímací pokoj a dělal to téměř k nepoznání - a proměňuje se v nočním klubu scénu s jasně vzorované pohovky, stromků a růžové-barevný svíček.
  • Betancourt, francouzsko-kolumbijská, který se ucházela o prezidenta v Kolumbii, když byla unesena v roce 2002 levicové guerilly FARC, zavtipkovala, že nevěděla, kdo byl mnohem lepší, moderátoři nebo ženy se ctí.
  • "Je to jako sen, být tu s Meryl Streep," řekla.msib
Ingrid Betancourt se představuje s Meryl v DVF Awards v New Yorku minulou sobotu.
(na obrázku obě dvě)

Moc jsem tomuhletomu článku nerozuměla, ale jde o ženu jménem Ingrid Betancourt, kterrá byla unesena a zajata někde v nějakém táboře v džungli. Je to další žena, která si prožila svoje. A Meryl ji nesjpíš teď pomáhá. Přesně to ale nevím. Jen to vyplývá ze článku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama