Jsem ve 2 kole...Tak pro mě prosím hlásněte.
Jsem v 2 kole....prosím o hlásky

Březen 2010

Doma mě to baví, ale bez natáčení nevydržím

31. března 2010 v 18:35 | Domishekkk123
Poslední dobou si říkám, že nemám co dělat, ale přitom mám plno práce, hlavně samé domácí povinnosti. Když všechno zvládnu od rána do oběda tak pak nevím co mám dělat. Každý den být s kamrády být nemůžu, mají taky svůj život a já je nesmím omezovat. Sice se Sigourney pořád někam chodím, ale natáčí film a nemůže se mi pořád věnovat. Poslední dobou točí dva filmy naráz a nemá moc času, sice ji sem tam pomáhám učit se scénář ale i tak. Tak mě napadlo, mezitím co jsem doma, že bych začala psát scénář. Mám spoustu nápadů na můj vlastní film. Říkat je nebudu, protože není stoprocentní, že bych začala psát scénář, je jen možné, že bych se o to pokusila. Ale uvidím, nerada plánuju...Nejradši bych ale stejně natočila nějaký nadprůměrný dobrý film, drama nebo romantika...

Poslední dobou nic o Meryl není

29. března 2010 v 20:32
Už pár dní hledám celé dny a pořád nic nemůžu najít. Teta mi taky říkala, že se o ní, nějak málo mluví. Možná to bude tím, že nechce dávat rozhovory novinářům, protože všechno překroutí. Tak uvidím co dál seženu... Snad něco zajímavého. Vím jen to, že se bude podílet na jednom neoznámeném filmu (tajný projekt, beze jména). Tak se ještě uvidí...

Jsem hrdá na své děti

25. března 2010 v 17:32 | Domishekkk123
Musím to říct, jsem matka čtyř dětí a jsem na ně hrdá. Mé děti to doufám ví. Mám je strašně ráda, za nic na světě bych je nevyměnila. Ani nejde říct, jak moc své děti miluju. Když si řeknu že někteří lidé děti nemůžou mít, tak jsem strašně ráda že je mám, že jsem se mohla stát matkou. Sice jsem chtěla mít nejméně pět dětí ale to nevadí. Bohužel jsem začala s dětmi pozdě, poslední dítě jsem přece jen měla po čtyřicítce. Poslední dobou mě napadá adopce, ale jsem na to nejspíš stará. To si myslím osobě já. Proto bych chtěla hodně vnoučat, zase se o někoho starat a být mu nablízku. Mé děti vyrostly tak rychle, nebo jen mi to tak připadá, protože jsem jejich matka. Takové to pořádné rodičovství mi chybí. Děti už mám dospělé, rozutekli se mi do různých směrů a už mě nepotřebujou. I když se vidíme velmi často, tak mi připadá že už mě nepotřebujou a to mě mrzí. Ani nevím kde se ve mě znovu objevil ten mateřský pud! Asi jak sem viděla od známých že čekají přírůstek do rodiny a nebo že jsou mé kolegyně už babičkami, prostě, chci si vyzkoušet ajká bych byla babička. Ještě jsem to nezažila, ale strašně moc chci. Snad se jí jednou stanu.

Konečně bych chtěla mít vnoučata a něco ještě zažít

23. března 2010 v 18:35 | Domishekkk123
Jsem dost stará a nemám ještě žádné vnoučata. Doufám, že mé děti, mi tento dar dají. Trochu mě to mrzí, protže se jich chci dožít. Mám dost veliký věk, který mi každý den narůstá. Sice se poslední dobou často chodím bavit a připadám si mladší, ale když jsem doma v klidu, připadám si hrozně stará, dokonce ještě starší než jsem. Ve svém životě bych toho chtěla ještě hodně zažít. Konečně někam cestovat, pořádně poznat svět. Ráda cestuju, ale spíše cestuju jen za natáčením. Je tolik částí Ameriky, které ani neznám. Prostě jsem celý život dřela, herectví není nic lehkého. Celý život namáhám mozek a čím dál hůř se mi všechno pamatuje. Sice si pamatuju texty svých rolí nebo písní které jsem nazpívala ale jinak nový scénář se naučit mi dělá někdy problém. Ale vždy mi s tím někdo pomůže. Teď se už zase trochu krotím s tou zábavou, radši zajdu s nějakými přáteli do města, do různých obchodů a cukráren. V cukrárně jsem poměrně často, nejvíce se Sigourney a nebo Amy Adams. Je s nima sranda. Ale s Amy nebývám tak často, sama má starostí dost, když je těhotná a pořád unavená. Sigourney už taky brzdí, kvůli filmům které zrovna točí a vždy když má volno tak je semnou, někdy mám výčitky že si ji kradu její rodině, ale jí to nevadí. Manžela má pořád v práci, tak jako já a její dcera má svou hlavu tak, jako ty moje. Když budu mít čas tak na pár týdnů pojedu možná někam do Evropy po památkách a tak různě. Chci to zažít, a užít si života.

Můj 1 diplomek

22. března 2010 v 21:38 | Domishekkk123 |  Moje diplomky
Diplomek 1

Meryl bude točit...Další tajný projekt!

22. března 2010 v 19:29 | Domishekkk123
Moc dlouho jí ta volnost nevydržela...Podepsala údajně tajnou zakázku, která odstartuje natáčení zhruba za tři měsíce a dokonce možná bude film ještě tento rok v prosinci. Neví se název, neví se režisér, vlastně se neví vůbec nic. Krom toho že by to měl být romantická komedie. Dokonce mě napadlo, že by to mohl být ten film se Sigourney, ale kdo ví... Jen mě to napadlo, ale Sigourney by byla sebevrah, natočit tolik filmů. No nevím. A ani se neví kdo všechno tam bude hrát. Krom Meryl a jednoho začínajícího herce.

Tento článek je starý zhruba týden. Dělalo mi problém to rozluštit. Článek byl mnohem delší, ale pořád se tam psalo o tom že typjou kdo tam bude hrát a tak. Ale pro mě bylo důležité, že tam bude hrát Meryl.

Bude se točit Mamma Mia 2 ?? Nic o tom nevím!

21. března 2010 v 10:26 | Domishekkk123
Nedávno jsem slyšela že už j připraven projekt na Mamma Mia 2, ale jaksik mě z něj vyškrtli. Amanda tam bude hrát, dokonce prý už podepsala a mě nic řečeno nebylo. Alespoň kdyby mi řekli do očí, že mě tam nechcou, nebo tak, ale tohle beru jako největší podpásovku! Strasšně mě to vytočilo, protože mi při natáčení prvního dílu říkali pořád jak jsem důležitá a tak a teď na mě nějak zapomněli. Řešit to dál nebudu, protože bych byla jen naštvaná a hnusná na ostatní, jen mě to dostalo. Budou tam nejspíš hrát všichni co tam hráli, až na mě. Pro mě to bude trapné. Budu odstrčená. A nejvíc mě štve, že jsem byla s Colinem a Amandou před pár dny na jednom večírku a nic mi neřekli. Dokonce od nich jsem tak nějak vytušila, že bude další díl. Pak jsem se ujistila a co, je to pravda. Když mě tam neobsadí, tak jsem teda zvědavá, kdo bude hrát Donu. Kterou ženu tam obsadí, jen aby mi byla podobná. No prostě to nechápu, no. Když mě tam neobsadí, tak se prostě užírat nebudu. Nejsem tak zbabělá, abych pravdu přijala. Já jen když krutou pravdu příjmu, tak se pak uzavřu do sebe, ale to teď se Sigourney nehrozí. Ta mě ve štychu nenechá. Alespoň ta ne. Co se týče režiséru Mamma Mia tak mě velmi zklamali.

Meryl Streep: 'Některé mé filmy nejsou tak dobré'

20. března 2010 v 10:00 | Domishekkk123
Meryl se nedomnívá, všechny její filmy jsou dobré.
60 letá herečka - která vyhrála dvě Ceny akademie a je nominována na další v tomto roce - je radost s tím, jak její kariéra se nepotvrdilo se to, i když to není žádný fanoušek její práce.
"Cítím se velice privilegovaná, mám štěstí a jsem velmi šťastná, i když si nemyslím, že každý film, který jsem kdy udělala, je skvělý," řekla.
"Nejsem producent - Jen jsem se zajímavé věci, které s námi."
Meryl také připouští, že chce dát pauzu po svém posledním filmu Nějak se to komplikuje s Alecem Baldwinem.
"Od skončení mého posledního filmu, u kterého jsem pocítila, že je třeba na chvíli se zastavit a dýchat, protože jsem pracovala tak tvrdě v posledních dvou a půl letech," řekla.
"Já bych obvykle dělala jeden film za rok, možná dva, potom dva roky bych byla bez filmů a teď jsem dělala tolik filmů pár let po sobě.
"Někdy, pokud dáte tolik úsilí, musíte ho usadit dolů a nechat pole ladem jít na jeden rok, stejně jako to zemědělci dělají."

Meryl je ohromena, nevěděla že její blízký přítel je její bratranec!

19. března 2010 v 8:00 | Domishekkk123
Meryl byla ohromena tím, jak televizní studia zanjí její rodokmen, protože odhalili její rodinné vazby MovieMarker, a Mike Nichols, který je jedním z jejich nejbližších přátel. Meryl souhlasila, že je součástí nejlepší genealog v USA Henry Louis Gates, který má nový dokumentární seriál ,,Tváře Ameriky'' - ale neměla tušení, že jeho výzkumy naznačovaly, že Meryl a Mike Nichols jsou bratranci. Je to ironické, protože Meryl a Mike Nichols pracovali společně na čtyřech filmech. Hned po té, co si Meryl přečetla tu zprávu při nahrávání nadcházející speciální scény Meryl vstala a vykřikla: ,,To je absurdní!!!''.
Henry Louis Gates také zjistil rodové vazby mezi uctívanou violoncelistkou Yo-Yo Ma a herečkou Evou Longoriou.

Meryl pomáhá ctít Ingrid Betancourt

18. března 2010 v 16:15 | Domishekkk123
  • Organizace spojených národů - Je těžké říct, kdo byl větší dojem, když filmová hvězda Meryl Streep předložila vedení přiznat Ingrid Betancourt, bývalá kolumbijská kandidátka na prezidentský úřad, která vydržela léta v zajetí v táborech v džungli.
  • Betancourt byla jednou ze čtyř žen poctěna v sobotu večer na svém ustavujícím DVF Awards, které vytvořila módní návrhářka Diane von Furstenberg na počest ženy pracující pro změnu v jejich zemích.
  • Pro případ, vzal návrhář OSN přijímací pokoj a dělal to téměř k nepoznání - a proměňuje se v nočním klubu scénu s jasně vzorované pohovky, stromků a růžové-barevný svíček.
  • Betancourt, francouzsko-kolumbijská, který se ucházela o prezidenta v Kolumbii, když byla unesena v roce 2002 levicové guerilly FARC, zavtipkovala, že nevěděla, kdo byl mnohem lepší, moderátoři nebo ženy se ctí.
  • "Je to jako sen, být tu s Meryl Streep," řekla.msib
Ingrid Betancourt se představuje s Meryl v DVF Awards v New Yorku minulou sobotu.
(na obrázku obě dvě)

Moc jsem tomuhletomu článku nerozuměla, ale jde o ženu jménem Ingrid Betancourt, kterrá byla unesena a zajata někde v nějakém táboře v džungli. Je to další žena, která si prožila svoje. A Meryl ji nesjpíš teď pomáhá. Přesně to ale nevím. Jen to vyplývá ze článku.


Mám spoustu volného času

18. března 2010 v 10:37 | Domishekkk123
Mám spoustu volného času. Žádné filmy netočím, tak jsem pořád doma a nebo na nějaké vycházce. Doma většinou uklízím a prostě dělám domácké práce jako každá žena. Moc mě to baví, je to příjemné si odpočinou od stresu a plné hlavy myšlenek. Takhle když jsem doma si úplně vyčisím hlavu a jsem pak celý den v klidu a mám dobrou náladu a jsem šťastná. Více si všímám své rodiny, zvířat prostě všeho, i maličkostí a detailů. Když nejsem doma tak jsem většinou někde na nákupech se Sigourney a nebo na obědě se svými kolegy. Večer, když se mi chce tak jdu na nějaký večírek do společnosti. Většnou beru Dona ale tomu se poslední dobou nechce, protože má moc práce. Většinou i když se mi nechce, tak mě Sigourney donutí jít s ní. I když si říkám že to bude nuda nebo prostě když se mi fakt nikam neche, tak vždycky říkám, že jsem ráda, že jsem šla. Dost se poslední dobou bavím a je mi lépe než před tím. Můj život chtěl velkou změnu a teď ji mám. Dokonce se cítím mladší a je to na mě vidět. Každý mi to říká, i Don si všímá změny. Teď se cítím odpočatá, z ničeho nejsem vystresovaná, jsem klidná a zase srším samý vtip. To je u mě doma teď na denním pořádku. Dlouho jsem nebyla nikde v kině, nebo v nějakém muzeu a plno dalších. Napadlo mě že bych třeba odjela na pár týdnů do francie, prostě na chvíli vypadnout z USA. V plno zemích jsem byla jen jednou a líbilo se mi tam, tak mě napadlo že bych jela tam kde se mi to líbílo. Napadá mě plno zemí, ale uvidím. Zatím jsem ráda že jsem odpočatá a teď bych to neměla přehánět. Nesmím být tak do všho hrrr. Musím zase zpomalit, nejsem totiž tak mladá jak se teď cítím. Sice je mi dobře, ale člověk nikdy neví co se stane. Můj volný čas mi dodává sebedůvěru, kteou jsem ztratila. A na Oscary už nemyslím, nejvíc mě mrzí to, že tam byl semnou můj bratr a já si ho nevšímala. Za to se cítím špatně. On semnou mluvil a já si nevšímala, jediné co vím že sem mu řekla že mám strach a on mě uklidňoval a pak jsem mlčela i přesto že na mě mluvil. A když jsem nic nezískala, tak to bylo ještě horší, to jsem pak nemluvila na něj vůbec. Moc mě to mrzí, ale o nmi to dopustil. Dokonce na večírky chodí semnou a Sigourney, jsou dobří přátelé už léta. A teď se bavíme všichni. Dokonce i má nejmladší dcera mě vyhání ať se jdu bavit. Prý nemám být zalezlá doma když mám volný čas. Prý kdyby ho měla taky tolik, že by ani domů nechodila. V Pondělí mám schůzku ohledně nějaké smlouvy na film, tak uvidím co to bude. A dokonce uvažuju že si dám tak půl roku pauzu. Pak bych zase začala točit nebo psát, ale to ještě uvidím.

Bojím se o svou kariéru

16. března 2010 v 16:31 | Domishekkk123
Jelikož mé filmy už nejsou to, co bývaly dříve, mám jisté pochybnosti o tom co semnou bude. Je to všechno nejisté, alespoň pro mě. Šance dostat se do nějakého filmu s přibývajícím věkem je velmi složité a bojím se že už pro mě dokonce nemožné. Vůbec nevím co budu dělat. Když nesotanu smlouvu na nějaký film začnu filmy režírovat sama a začnu obsazovat do filmů herce, kteří se dokážou přizpůsobit scénáři a ději. Jen doufám, že dokážu vytvořit sledovaný a zábavný film, u kterého se budou diváci smát. Nějak se začínám chytat na romantické filmy, tak nejspíš bych se mohla pokusit ztvárnit alespoň průměrný romantický film. Jsem sice zvyklá hlavně na drama, ale v životě se má zkusit mnoho a romantické filmy mě baví stejně jako drama. Člověk v mém věku je rád, že se mu vůbec naskytne nějaká šance zahrát si ve filmu nebo jen tak něco ztvárnit. No uvidím jak se to ještě vyvine. Radši moc nemyslím do budoucnosti, protože nerada plánuju. Jen si připravuju záložní plán a vůbec co budu dělat když žádnou šanci nedostanu. Vim jen jistě, že natočím film za pár let se Sigourney Weaver a to je asi vše co vím jistě. Neplánuju jen proto, že když se mi něco z mého plánu nepovede tak mě to pak strašně mrzí, proto radši žiju přítomností. Nezabývám se nějak moc minulostí, jen ráda vzpomínám na to, jak jsem odstartovala svou kariéru. Dost těžce jsem se proslavila a dokonce pomocí, ale teď je pro mě těžké si připustit, že bych měla skončit. Radši na to nemyslím. Jen se trochu bojím a jsem vystresovaná ale s tím mi pomáhá Sigourney, za co jí jsem strašně moc vděčná. Dodává mi sílu, hrdost, odvahu, tip a plno dalších vlastností a to my posledních pár let nějak scházelo. V televizi je jednoduché se přetvařovat, ale ve skutečném životě to tak nejde, nebo by jít nemělo. Dělá to z člověka kterého znáte úplně jiného člověka. Nějak svou budoucnost překousnu a dokonce mi všichni říkají, že jsem, hloupá když nad tím uvažuju, protože prý mi bude abídnuto tolik rolí, že nebudu věkět kterou příjmout, nebo ne. Tak jen doufám, že to bude pravda.

Už netrucuju kvůli Oscarům, život mi běží prostě dál...

13. března 2010 v 9:45 | Domishekkk123
Uvědomila jsem si, že trucování nemá cenu, Oscara tak jako tak nezískám. Sem tam mě top zamrzí, ale uvědomila jsem si, že vůbec nejsem se svými kamarády, kolegy s filmů a sousedy vůbec v žádném styku, prostě se vůbec nevídáme. A tak jsem si řekla že to musím napravit. Se Sigourney budu pořádat večírek ale u ní doma protože má o něco větší dům, a ještě když mi to sama nabídla tak jsem to přijala, protože si potřebuju s každým popovídat a odreagovat se. Sigourney mi sama poradila ať udělám večírek klidně u ní doma nebo kde budu chtít. Prý vidí jak se ještě sem tam trápím a že ji to dělá starost. Je moc dobrá kamarádka tak jako všichni které znám a se kterýma jsem ztratila kontakt a už nevím ani kdy to bylo. Uzavřel jsem se do sebe a když sem mluvila tak to bylo doma s mou rodinou, nebo při natáčení filmů se svými kolegy. Po natáčení se šli mí kolegové bavit a já jsem nešla a šla do svého pokoje v hotelu, pokud jsem nenatáčela blízko svého domu a nebo jsem teda dojela domů a tam sem prohodila pár slov se svými dětmi, Donem a kocourem. I Don si toho všímal ale já jsem ho nějak poslední dobou nepozorovala a ani si ho nevšímala. Na Oscary semnou ani jít nechtěl, tak jsem tam vzala svého bratra, který to pozvání srdečně přijal, ale taky si všiml že semnou není něco v pořádku. Dlouho jsme se neviděli a já si s ním ani pořádně nepopovídala. To ho velmi mrzelo. Kdybych se asi neusmířila se Sigourney asi bych byla pořád uzavřená do sebe a zase bych ztratila vědomí o přítomnosti. Je dobře že mi Sigourney promluvila do duše, začala jsem se jinak chovat a i Don si toho všiml a řekl mi ,,Že by se má krásná, chytrá žena jménem Meryl vrátila?''. Měl velkou radost a řekl že mám být s kamarády častěji, že sem pak rozumná žena a ne nějaka zapštklá stará žena. Tomu jsem se smála a Don řekl ,,Další dobrá zpráva? Už sem te něviděl usmívat se doma ani nepamatuju.'' Byla jsem ráda a řekla jsem si že když nejsem v kontaktu s lidmi, tak že jako kdyby hroutím. Uvědomila jsem si, že když sem nedostala Oscara, tak že tím se to ještě zhoršilo. Ještě že mám Sigourney, ta mi dokázala pomoct nejvíce. Děkuju ti, za všechno co jsi pro mě udělala. Už jsem obvolala pár známých jestli by přisli na ten večírek a zatím všichni souhlasili, ještě se neví přesné datum, ale za to vím, že mě mí známí neodřízli tak, jako já je. Už jsem zase normální člověk a dokonce si tak připadám.

Meryl žádají fanoušci o její ruku i v 60!!!

11. března 2010 v 17:56 | Domishekkk123
Letos, skoro všude na filmových představeních, na nákupech a v parcích a tak dále fanoušci žádali někteří jedinci Meryl o ruku. Prý jim nevadí věkový rozdíl ale že stačí ta láska kterou k Meryl cítí. Meryl je z toho vždy zmatená, protože nechápe ty lidi, vlastně o co jim jde. Přemýšlela, a pak řekla, že ji jako první napadly peníze, pak to že je slavná a že se ti lidé můžou proslavit a tak. V časopise popisovala že to jsou hlavně mladíci a pak i muži ve středním věku a dokonce jeden pán z domova důchodců kterému bylo 84 let, dokonce měla strach mu říct ne, protože byl slabý na srdce a tak mu řekla že pokud bude příští život tak možná ano. Dokonce o ruku nežádali jen muži, ale i dokonce ženy a dokonce ne jednou!!! Nejmíň pětkrát, a u mužů si to ani nepamatuje. Když začala hrát ve filmech a pak v divadlech tak si nikdo nevšímal jestli je krásná, nebo ne. Lidé si začali všímat že je krásná až po filmu Manhattan, pak začala být velmi populární a začala se lidem dostávat do srdcí.

Ale já ji mám ráda jen jako herečku, jako tu nejlepší herečku. Můj děda ji obdivuje a říká, že by si Meryl klidně při první příležitosti vzal a že by se nebránil tak krásné, chytré a dokonalé ženy jako je Meryl. Vždycky se směju, protože moje babička není ani jedno z toho.

Jsem smutná ale zároveň šťastná...Získala jsem dávnou přítelkyni zpátky...Sigourney Weaver...

9. března 2010 v 18:33 | Domishekkk123
Meryl : Jsem smutná, zklamaná, zlomena a hodně podrážděná z jednoho dne, kdy sem opět nezískala to, co jsem chtěla po tolika letech získat. Mrzí mě to velmi dost, ale jsem si jistá, že moje kariéra nekončí. Hodlám ještě natočit film se Sigourney Weaver, jako omluvu, že sem ji vždy dokázala přebrat dobré role a na ni pak vlastně zůstaly jen ty, které jsem odmítla. Teď to ode mne vyzní troch hloupě, ale jsem ráda za ty role co sem si dokázala vybojovat a vlastně přebrat Sigourney. Dlouhé roky jsme se spolu nebavily, ale teď se to změnilo. Poznala jsem jak je skvělá v normálním životě a ještě k tomu je Sigourney úžasná herečka, kterou jsem pohrdala a nikdy nevěřila, že se dokáže Hollywoodem takle prohrabat bez jakéhokoli velkého úsilí. Stačí aby člověk něco uměl a pak to jde samo. Sigourney je krásná herečka z mého úhlu pohledu a nevím, proč si někteří myslí opak. Prostě, před lety sem sigourney přebrala významnou roli pro její kariéru a ona točila průměrné filmy, které ji proslavily úplně stejně jako mě a to jsem měla i lepší filmy jak 67%. Teď už vím, že i průměrným sledovaným filmem se dá nějak ukázat světu. Sigourney jsem si všmla v jednom obyčejném filmu, který náhodně pustila má nejmladší dcera o prázdninách před lety. Ten film se jmenoval ,,Před svatbou ne!" a všimla jsem si jak je ten film vtipný, úžasný a prostě zajímavý svým dějem. A prostě tehdy jsem si uvědomila, že i když jsem bojovala o nejlepší role a Sigourney jen proplouvala, tak teď mě to prostě tížílo a tak jsem se odvážila Sigourney pozvat na večeři a tam jsme si všechno vyříkaly. Dokonce nás obě napadlo, že spolu jednou musíme natočit film. Jenže na 3 roky dopředu má tolik smlouv a zakázek že ten nás společný film musí nějakou dobu počkat. A ten večer jsem ji záviděla, protože už není o mě žádný zájem a jak mi Sigourney říkala kolik filmů bude točit a v hlavní roli, tak jsem ji strašně záviděla, protože já natočím pár filmů a pak kdoví jak to semnou ještě skončí. Teď jsme se Sigourney teda úpřestali válčit a dokonce jsme dobré kamarádky, které dostaly rozum a přestali válčit. Oscar mě pořád mrzí, ale když mm teď jakokdyby novou kamarádku, tak to dokážu překonat. Sigourney taky čekala že bude alespoň nominována, ale i ji to zklamalo. Taky nic. V jejím případě už vůbec nic. Uvidí se jak se to vyvine postupem času. Věřím že jednou ten náš film natočíme a že ještě tímhletím světem nějak prorazíme.
Meryl Streep

Tak tohle to byl článek, který vyšel v jednom z amerických časopisů. Překládala jsem to sama, dlouho do noci a pak celý dnešní den. Myslím že to mám bez chyby a že to dává smysl.

Žádný Oscar... Jen zklamání...

8. března 2010 v 14:16 | Domishekkk123
Tak, dívala sem se v noci na předávání Oscarů a dost mě zarazilo že ho Meryl opět nezískala...Má na kontě 16 nominací ale poslední dobou žádného nezískala... Do časopisů právě popsala že ji to mrzí, protože kdyby ji získala že by to byla neskutečná čest, hlavně pro ni... Je to špatné, může to údajně zaznamenat pokles hereckých nabídek a smlouv. Teď když Meryl nezískala nic, tak to poznamenává budoucnost její kariéry a díky tomu že Oscara nezískala, je možné že Sigourney Weaver přebere její pozici. Meryl vždy dostala ty nejlepší role a na Sigourney nezbylo nic, a teď se kolo obrátilo v prospěch Sigourney, ale je taky možné že si zahrají spolu ve filmu o kterém se mluví a nemá jméno a dokonce se ještě neví o čem by to bylo, ale nejspíš romantika o dvou starších ženách co žijou léta samy a které potkají nějakého muže a no, prostě romantika... Je možné že tadytohleto zklamání ji poznamená, ale veřím z hlouby duše že to všechno překoná... Prostě dál hrát bude, ale ne stejně, jako dříve. Stejně je jasné, že by bez hraní se zbláznila, když to takhle nazvu. Ale hrát bude tak dlouho dokud to půjde, tohleto sama řekla, takže čekám že bude další film, o kterém nemluví, a že je bez názvu stejně, jako když to bylo nazačátku s nějak se to komplikuje :) . Prostě bez filmů to není Meryl, a je úplně jedno že Oscara nezískala, prostě vím já, i její fanoušci že je nejlepší herečka.


PS: Dejte mi prosím najevo, že to, co píšu čtete, třeba nějakým komentářem. Děkuju

Na Oscarech bude!!!

6. března 2010 v 10:13 | Domishekkk123
Jen Vám chci oznámit, že Meryl půjde na předávání Oscarů. Žádné další dopisy nechodí,ale i tak je pořád hlídána, protože nikdy člověk neví co se stane. Na Oscarech bude taky hlídáná a nejvíc pokud by šla na pódium převzít cenu kdyby ji získala. Jen sem Vám to chtěla naspat, že je hlavně v pořádku a že je zdravá. Už se těším, protože u nás by měl být přímý přeson v noci ale ještě nevím který den. Ale určo se budu dívat.

Šok...Meryl Streep vyhrožují nějací lidé formou dopisů...

5. března 2010 v 19:23 | Domishekkk123
Tohle to mě dostalo!!! už vím proč Meryl nenavštívila předávání cen..Teď si nemůžu vybavit které..Myslím, že Baftu si nechala ujít...Dostala dopisy a v nich bylo že jestli se tam objeví že bude mít zničený život až se něco prokáže proti ní. Vůbec jsem to nechápala, ale pak mě napadlo, že může mít nějaké tajemství, které jí dokáže zničit život i kariéru. Její dům je hlídán hlídkami bodyguardů. Nejvíc mě udivuje že jí údajný dopis přišel týden před Baftou a pak další dva jen 3 dny předem. Takže už je mi jasné, že tam nešla jen kvůli toho že byla nemocná. Nemocná být mohla, a taky mohla mít strach že se něco stane, jak bylo psané v dopisech. Dost mě to zaráží, protože nechápu lidi, co straší druhé, jen pro zábavu. Hledají člověka který napsal dopisy ale marně. Nikdo nechápe kdo by to mohl udělat. A nejzajímavější bylo že ten samý dopis byl poslaný i Sigourney Weaver, údajně ten samý akorát na její jméno, proto tam nebyla Meryl ani Sigourney. Je to hrozné, prostě nechápu. Ale zas nadruhou stranu ani jedna o nic v Baftě nepřišla, nejvíce ocenění dostal Avatar a ještě jeden film a film s Meryl tam nebyl ani nominován, prostě vůbec nic. Nadruhou stranu podle některých článků je Meryl doopravdy nemocná, ale kdo ví...Prostě nechápu...

Jsem z5..

5. března 2010 v 19:13 | Domishekkk123
Ahojki...byla jsem pryč..neměla jsem moc času musea sem se pekelně učit...Letos vycházím z 9 třídy a tak sem musela zabrat a začít se pořádně učit na přímačky a tak...i teď není moc času nebo přímačky dělám za 2 týdny...ale říkala jsem si že si musím udělat pauzu...Takže jsem z5...